Complejo Argentina Mar De Ostende
Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Από Muelle de Pinamar. Παραλία του Πιναμάρ είναι σε απόσταση 2,1 χλμ. Από αυτό το κατάλυμα.
Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτια, εξοπλισμένη κουζίνα και 1 μπάνια.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει βεράντα, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη άνεση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Leo2498 χλμ.
- Παραλία του Πιναμάρ2441 χλμ.
- Muelle de Pinamar1959 χλμ.
- Condominio Puerto Vallarta2013 χλμ.
- Παραλία Valeria del Mar1294 χλμ.
- Uade2182 χλμ.
- Escuela Agrotecnica Salesiana "Don Bosco"1975 χλμ.
- KU1604 χλμ.
- Λεωφόρος Avenida Jorge Bunge2415 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βίλα Γκεσέλ21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende;
Το το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Complejo Argentina Mar De Ostende μπορούν να φέρουν κατοικίδια.